Очищення дахів від снігу й бурульок

Очищення дахів від снігу й бурульок в Івано Франківську

Очищення дахів від снігу й бурульок Франківськ

Бурульки і велика кількість снігу, що скупчуються на дахах в зимовий час, стають справжнім лихом в місті.

З настанням зими власники будівель стикаються з таким проблемами, як прибирання снігу, причому, очищати доводиться не тільки двори і доріжки, а й дахи будівель. Як повинна здійснюватися очищення покрівлі від снігу та криги, і чи дійсно ця робота є необхідністю?

Як можна очистити дах будівлі?

Зима - це не тільки мороз і холод, але ще й опади у вигляді снігу, який під час відлиги перетворюється на лід. Звичайно, будинок, дах якого покрита шапкою зі снігу, виглядає досить мальовничо, але на ділі нічого хорошого в такій «красі» немає. По-перше, сніжна маса чинить тиск на покрівлю. Якщо опади випадають часто, то такий тиск може бути досить значним, а це може призвести до передчасного зносу конструкцій даху і навіть їх руйнування. По-друге, сніг і лід руйнівно діють на дахове покриття, приводячи до протікання. Крім того, замерзла вода може зруйнувати систему водостоків, і навесні буде потрібно проводити серйозний ремонт конструкцій даху.

Очищення дахів від снігу й бурульок

Третя причина необхідності прибирання снігу з дахів - це постійний ризик сходження снігової маси або обвалення брили льоду. У цьому випадку, можуть постраждати люди, що проходять поблизу будинку. Правда, за умови встановлення таких конструкцій, як снігозатримувачі, для м'якої покрівлі загрози не буде. Також, таке обвалення може заподіяти чималий матеріальний збиток, наприклад, якщо бурулька впаде на припаркований автомобіль. Таким чином, очищення покрівлі від снігу та бурульок - це необхідний захід. І якщо за станом дахів громадських будівель і багатоповерхових будинків зобов'язані стежити комунальні служби, то власники котеджів та інших споруд, що знаходяться в приватній власності повинні вирішувати проблему самостійно і в цьому відношенні, обігрів Вашого даху - непоганий варіант.

Професіонали використовують для механічного очищення спеціальні інструменти, які вибираються в залежності від виду покрівельного покриття. Наприклад, якщо дах покритий популярної сьогодні металочерепицею, використовуються спеціальні штовхачі для снігу, які конструювати під профіль покриття. Для інших видів покрівлі застосовують лопати з прогумованої або дерев'яною лопатою, а для сколювання намерзлих крижаних брил використовуються спеціальні тупі молотки.

Багато домовласники вважають, що у прибиранні снігу з покрівлі не нічого складного, тому наважуються зробити цю роботу самостійно або доручити її випадковій людині. На ділі такий підхід може обернутися серйозними наслідками.

Орієнтовна вартість очищення дахів від снігу та бурульок.

Найменування робіт
Од. вимірювання
Вартість
Примітка
Прибирання снігу, бурульок з похилих дахів
виїзд
від 2000 грн.
денний час
Прибирання снігу, бурульок з плоских дахів
виїзд
від 1500 грн.
денний час
Прибирання снігу, бурульок з дахів
виїзд
від 2500 грн.
нічний час
Прибирання снігу
м²
від 15 грн.
великі обсяги

Співпраця з нами - гарантія якісного, швидкого та офіційного проведення робіт з очищення дахів від снігу й бурульок в місті Івано Франківськ!

Останнє редагування 2015-02-21 | 843