Миття фасадів та вікон в Франківську

Миття фасадів та вікон методом промислового альпінізму в Франківську

Миття фасадів та вікон в Франківську

Фасад - це зовнішність будівлі, яка завжди повинна бути охайною. Адже тільки тоді можна отримати відмінну репутацію і гідний статус. Але на жаль, з часом на ньому збирається вся міська кіптява і бруд, фарба втрачає свій колір, з'являються висоли. Єдине рішення цієї проблеми - миття фасадів альпіністами.

Рекомендується виконувати її мінімум два рази на рік. Багато хто вважає, що ця процедура не представляє складності навіть для недосвідченого людини, і лише взявши в руки ганчірку, вони розуміють, що ця робота вимагає професійного підходу. Особливо, коли справа стосується очищення вітражів, скляних фасадів та вікон будівель-висоток.

Миття фасадів та вікон

Професійне миття вікон на висоті є популярною клінінгової послугою. Ми володієм досвідом і виконуємо дану роботу з використанням спеціальних миючих засобів та пристосувань, що допомагають впоратися із завданнями будь специфіки. Миття проводиться промисловими альпіністами, які мають дозвіл на цей небезпечний вид діяльності. За бажанням клієнта можливе проведення антистатичній обробки віконних блоків для максимально тривалого збереження чистоти. Всі послуги промислового альпінізму, які надає наша компанія, не заважають поточної експлуатації будівлі.

Миття вікон взимку.

Миття вікон взимку, а також миття фасадів будівель в зимовий час є надзвичайно важким завданням, яка під силу лише професіоналам. Деякі хімічні засоби для очищення вікон і фасадів припиняють діяти при мінусовій температурі. Миття вікон взимку відбувається з обов'язковим додаванням у воду спеціальної автомобільної незамерзаючої рідини.

Миття вікон альпіністами - сучасний і безпечний спосіб догляду за будинком!

Орієнтовна вартість миття фасадів та вікон в Франківську

Найменування робіт
Од. вимірювання
Вартість
Примітка
Миття вікон в квартирі з зовні
догов.
від 1000 грн.
Миття вікон (особливо забруднених)
м²
від  50 грн.
Миття фасадів в теплу пору року
м²
від  25 грн.
Зимова миття фасадів
м²
від 40 грн.
до -5℃
Летняя мойка одиночных окон
м²
від  40 грн.
Зимняя мойка одиночных окон
м²
від  55 грн.
до -5℃
Миття скляних стель (всередині)
м²
від 100 грн.
Мийка пластика, металу
м²
від 15 грн.

Останнє редагування 2015-02-21 | 2668