Піднімання негабаритних вантажів

Піднімання негабаритних вантажів в Івано Франківську.

Піднімання негабаритних вантажів

Бувають виникають ситуації, коли підйом вантажів на висоту нормальним шляхом (через сходову клітку) ніяк неможливий.

Наприклад Ваш новий диван, холодильник або стільниця не проходить в ліфт за габаритами, не поміщається на сходовому майданчику? Вантаж настільки важкий, що вантажники просто не можуть його підняти? Залишається один вихід: підйом вантажу методом промислового альпінізму.
Підйом вантажів через вікно - один з основних напрямків наше діяльності, ми завжди готові запропонувати: великий спектр послуг, низькі ціни та гнучку систему знижок. Наші промислові альпіністи мають хороший досвід, швидко реагують на нестандартні ситуації і намагаються врахувати всі побажання замовника.

Підйом негабаритних вантажів альпіністами має ряд переваг:

  • підйом вантажів здійснюється по фасаду будівлі швидко і надійно;
  • робота альпіністів буде коштувати дешевше, ніж використання автовишок і підйомних кранів, тим більше, що їх не завжди можна підігнати до місця транспортування негабаритного вантажу, та й висота крана-вишки обмежена;
  • якщо на фасаді будівлі є реклама, кондиціонери, елементи освітлення та ін., то наші альпіністи піднімуть вантаж, не заподіявши шкоди ні конструкції, ні Вашого вантажу.

Підйом негабаритних вантажів Франківськ

Робота з підйому вантажу на висоту приблизно виглядає таким чином. Промислові альпіністи на першому поверсі встановлюють необхідне спорядження для підйому, на це йде близько години, але іноді, якщо з'являється необхідність в яких-небудь допоміжних та додаткових робіт для підготовки, трапляються винятки, йде більше часу. Як все обладнання готове, починається сам процес підйому вантажу на потрібну висоту до призначеного місця. Якщо вантаж важить менше двохсот п'ятдесяти кілограм, його найчастіше піднімають вручну, використовуючи тільки людську силу. Для цього застосовують спеціальні мотузкові системи, що дають значний виграш в силі. Завдяки таким позитивним якостям, під час виконання альпіністами такелажні роботи, немає необхідності в подачі електрики, що піднімає спорядження в робочому стані займає небагато місця, а також альпіністи можуть закріпити спорядження для підйому на будь-якому рельєфі, в будь-якому місці завдяки типу страховки і пересуванню. Якщо вантаж має вагу понад двісті п'ятдесят кілограм, підняти його тільки силою рук також можна, але здійснювати підйом треба із застосуванням різних лебідок і талів, але все це займе більше часу.

Ми використовуємо тільки професійне спорядження, яке розраховане на підйом важких вантажів (до декількох тонн). Все спорядження сертифіковане.

Під час роботи з підйом вантажу на висоту альпіністами можуть підніматися паралельно вантажу, завдяки цьому річ залишається в безпеці. Якщо є достатня кількість точок кріплення, вантаж може бути піднятий альпіністами на будь-яку висоту.

Орієнтовна вартість підйому вантажу.

Найменування робіт
Од. вимірювання
Вартість
Примітка
Підйом негабаритних вантажів
до 50 кг.
від 3000 грн.
Підйом негабаритних вантажів
до 100 кг.
від 5000 грн.
Підйом негабаритних вантажів
до 200 кг.
від 10000 грн.
Підйом негабаритних вантажів
до 300 кг.
від 12000 грн.    
Підйом негабаритних вантажів
більше 300 кг.
від 17000 грн.    

Останнє редагування 2015-02-21 | 897