Монтаж і демонтаж реклами, банерів в Франківську

Монтаж і демонтаж рекламних банерів в Франківську

Монтаж і демонтаж реклами, банерів в Франківську

Роботи з монтажу рекламоносіїв здійснюються з використанням методу промислового альпінізму, що дозволяє встановити рекламну конструкцію на будь-якій висоті.

Банером називається рекламний блок, розміщений в інтернеті, пресі або на фасаді, як зовнішня реклама. У зовнішній рекламі для виготовлення банерів використовують вінілову тканину або сітку. Завдяки низькій ціні собівартості банерна реклама - найпоширеніший вид зовнішньої реклами. Виробляючи монтаж банерів, вініл можна натягнути на металеву раму, на раму з дюпеля-кілець, прибити степлером до будь-якої дерев'яній основі. Тонка банерна тканина (вініл) використовується також, як лицьова частина рекламних світлових коробів. При великих розмірах світлових коробів (від 3м2) пластикова лицьова панель легко видувається вітром і може завдати шкоди оточуючим, а вініловий банер має невелику вагу і не боїться вітрових навантажень, так як подгибается всередину світлового короба. До того ж вініл дуже міцний матеріал, що витримує достачно великі навантаження. Тим часом великі банери, рекламні поверхні краще друкувати на сітці для зниження ваги і вітрових навантажень. Оскільки велика вітрове навантаження, що впливає на велику площу, може вирвати раму і зруйнувати фасад.

Дуже важливе значення в зовнішній рекламі має правильна підсвічування рекламної поверхні. При необхідності ми професійно виготовимо і змонтуємо підсвітку Вашого банера. Зробимо монтаж проводки і підключення по всіх будівельних правилам і нормам. Підсвічування банера відіграє важливе значення для залучення клієнтів. Банер повинен бути підсвічений яскраво і рівномірно без тіней і відблисків. Довжина кронштейну, на якому закріплений прожектор і відстань між кронштейнами розраховується залежно від розмірів банера і потужності прожекторів. При монтажі підсвічування банера повинні виконуватися деякі умови. Наприклад прожектори не повинні закривати інформацію на банері, а проводка максимально прихована.

Монтаж банерів в Франківську

Ціна на монтаж банера залежить від місця монтажу. Чи потрібна рама для монтажу банера, або дерев'яна основа. Висота місця розміщення банера, доступність до місця, де проводиться монтаж банера. Чи потрібна спецтехніка для монтажу банера.

Промислові альпіністи: майстерність складних рішень

Установка зовнішньої реклами - це робота тільки для професіоналів. Безпека і надійність кріплень на висоті, швидкість монтажу, збереження полотен, оперативність ремонтних робіт безпосередньо залежать від знань і досвіду фахівця. Спроба впоратися своїми силами може обернутися трагедією.

Ми здійснюємо тільки монтаж або демонтаж банерів, реклами в Франківську

Монтаж банерів проводиться промисловими альпіністами, тому ціна монтажу банера залежить від кількості переважування альпіністом. Не секрет, що на переважування і підготовчі роботи йде більше часу, ніж на безпосередньо монтаж банерів. Тому ціна монтажу горизонтальних банерів вище, ніж ціна монтажу вертикальних банерів.

Орієнтовна вартість монтажу і демонтажу рекламних банерів в Франківську

Найменування робіт
Од. вимірювання
Вартість
Примітка
Монтаж рекламних банерів
м²
від 60 грн.
без установки каркаса
Монтаж рекламних банерів
м²
від 120 грн.
з установкой каркаса
Рекламні банери (малі)
од.
від 2000 грн.
монтаж
Рекламні банери (середні)
од.
від 6000 грн.
до 100 м. кв.
Рекламні банери (великі)
од.
від 10000 грн.
от 100 м. кв.
Зварювальні роботи
догов.
від 2500 грн.

Останнє редагування 2015-02-21 | 1611