Герметизація міжпанельних швів в Івано Франківську

Герметизація міжпанельних швів в Івано Франківську

Герметизація міжпанельних швів в Івано Франківську

Досить часто мешканці панельних будинків в Івано Франківську відчувають на собі результати неякісної герметизації міжпанельних швів. Це проявляється підвищенням вологості в квартирі, підвищеними шумами з вулиці, а також підвищенням температури влітку і зниженні в кімнаті - взимку, що веде до появи цвілі, грибка і псування шпалер. А вже через деякий час з'являються видимі дефекти стін. Щоб вирішити дану проблему міжпанельні з'єднання потрібно герметизувати. Це роблять як зовні, так і зсередини. Герметизувати шви зовні більш складно і потрібно буде скористатися допомогою промислових альпіністів, а ось виконати роботи зсередини в квартирі можна і своїми руками.

Технологія герметизації міжпанельних швів

Технологія герметизації міжпанельних швів дозволяє утеплити шви плит, що сприятливо позначається на теплозбереженні квартири, а також захистити самі плити від руйнування. Дана процедура дає значний ефект для заощадження тепла в квартирі, це Ви відразу ж зможете відчути при перших холодах.

Технологія герметизації міжпанельних швів включає в себе: очищення швів від старого оздоблювального матеріалу, закладення простору між плитами. А також фінальну обробку шва і гідроізоляцію шва.

Герметизація міжпанельних швів Франківськ

В першу чергу Вам слід забезпечити собі повний доступ до міжпанельних швах. Це досить просто зробити, якщо Ви проживаєте на першому або другому поверсі. Жителям верхніх поверхів потрібно вдатися до допомоги промислових альпністов. Роботи починаються з того, що Вам доведеться зняти стару обробку швів (якщо вона потріскалася або була проведена неякісними матеріалами). Виконувати цю роботу потрібно акуратно: за допомогою перфоратора з насадкою у вигляді лопатки слід зняти верхній шар цементу або іншого оздоблювального матеріалу, а подальший - ножем або молотком і зубилом. У радянський час для закладення міжпанельних шва використовували різні матеріали, які не забезпечували якісну герметизацію. Після того, як стара обробка швів знята, необхідно очистити простір, витягши старий матеріал закладення. На останньому етапі слід очистити шви щіткою або пензликом, після чого їх варто заґрунтувати ґрунтовкою.

Герметизація міжпанельних шва герметиком

Закласти невеликі шви, ширина яких не перевищує 2 см можна за допомогою герметика. Як тільки міжпанельних простір підготовлено, слід запастися герметиком і спеціальним для нього шпателем. Необхідно нанести шар герметика в межплиточное простір, після чого утрамбувати його шпателем.

Герметизація міжпанельних шва монтажною піною

Монтажна піна застосовується в тому випадку, коли міжпанельний шов досить широкий і глибокий. Щоб заповнити стандартний міжпанельний шов рекомендується використовувати нерозширювана монтажну піну. Адже розширюється монтажна піна виходить за рівень міжпанельних шва і Вам потрібно буде її зрізати, при цьому зрізати слід не за рівнем стику плит, а з поглибленням, щоб фінішна обробка шва була в одній площині з плитами. Якщо ж між плитами дуже велике і глибоке простір, ось тоді і потрібно використовувати звичайну расширяющуюся піну. При необхідності її слід наносити в два шари. Як і в попередньому випадку, наносити піну слід на заздалегідь вичищене простір, однак перед нанесенням монтажної піни міжпанельний проріз необхідно зволожити. Велике міжпанельних простір рекомендується заздалегідь прогрунтувати. Запінити цей простір потрібно дуже ретельно, адже від цього залежить вся герметизація. Після цього через добу, коли піна застигне, можна виробляти її обробку.

Гідроізоляція міжпанельних швів

Шви - це найслабше місце в будівельних конструкціях, тому так важливо приділити увагу гідроізоляції міжпанельних швів. Дана процедура просто необхідна, тому що саме шви менш стійкі при впливі води. Досить довгий час гідроізоляція міжпанельних швів вважалася дуже важкою і трудомістким завданням. Але на даний момент ця проблема відсутня, шов будь-якої ширини і виду з легкістю піддається якісної гідроізоляції.

Гідроізоляція міжпанельних швів необхідна в тому випадку, коли якісна гідроізоляція не був встановлений у великопанельних будинках або у неї просто закінчився термін служби. Також дана процедура необхідна і в тому випадку, коли кути квартири відволожуються, а це вже істотна ознака того, щоб провести гідроізоляцію міжпанельних швів.

Орієнтовна вартість герметизації швів в Івано Франківську

Найменування робіт
Од. вимірювання
Вартість
Примітка
Герметизація швів (промазка)
м.пог.
від  150 грн.
з матеріалами
Герметизація швів (з вибиванням)
м.пог.
від  350 грн.
з матеріалами
Усунення зовнішніх затікань
догов.
від 2000 грн.
з матеріалами

Мінімальна вартість замовлення, без матеріалів - 2500 грн.

Останнє редагування 2015-02-20 | 1463