Ремонт, фарбування, чищення та герметизація швів на елеваторах

Ремонт, фарбування, чищення та герметизація швів на елеваторах Івано Франківська.

 Ремонт, фарбування, чищення та герметизація швів на елеваторах Івано Франківська.

В даний час елеватори являють собою комплекси, в яких в належному стані зберігається зерно. Для безперебійного функціонування потрібно регулярно проводити ремонт елеватора - фарбування фасадів, металоконструкцій, чистку, герметизацію внутрішніх і зовнішніх швів силосних корпусів.

Ми виконуємо кваліфікований та оперативний ремонт елеваторів, зерносховищ, млинів та інших об'єктів, призначених для зберігання і переробки зерна. Наші фахівці якісно проведуть ремонт елеватора - фарбування фасадів корпусів, металоконструкцій і адміністративних будівель, реставрацію внутрішніх і зовнішніх швів силосних корпусів, герметизацію швів і будь-які інші необхідні роботи.

Герметизація швів між силосних перегородок

При ремонті елеватора ми виконуємо подальші роботи.

  • Герметизація внутрішніх стиків: виконати очищення тріщин від старого зруйнованого і потрісканій цементного розчину, пилу, залишку зерна, монтажної піни. Ретельно готуємо міжпанельні шви до ремонту. Цементним розчином з додаванням пластифікатора виконуємо закладення внутрішніх стиків.
  • Герметизація зовнішніх швів: очищаємо зовнішні стики від старого цементного розчину. Цементним розчином з додаванням пластифікатора ретельно виробляється закладення зовнішніх стиків. Виконуємо герметизацію швів з використанням двокомпонентної мастики.

Ремонт, фарбування, чищення та герметизація швів на елеваторах Івано Франківська.

Таках зазначаємо , що з нами можливий любий вид розрахунку і ми маємо дозвіл на роботи підвищенної небезпеки і будівельну ліцензію. І що не мало важливе досвід в роботах на і всередині єлеваторів.

Орієнтовна вартість ремонтних робіт на елеваторах Франківська.

Найменування робіт
Од. вимірювання
Вартітсь
Примітка
Герметизація швів (промазка)
м.пог.
від  150 грн.
з матеріалами
Герметизація швів (з вибиванням)
м.пог.
від  350 грн.
з матеріалами
Усунення зовнішніх затікань
догов.
від 2000 грн.
з матеріалами

Останнє редагування 2015-02-20 | 819