Обрізка та видалення аварійних дерев

Обрізка та видалення аварійних дерев в Івано Франківську

Обрізка та видалення аварійних дерев

Аварійне дерево - це рослина, що представляє загрозу для життя, здоров'я або майна людини і згідно закону має бути ліквідовано в найкоротші терміни. Аварійним також може вважатися об'єкт, ймовірність падіння якого зважаючи зовнішніх природних або НЕ природних факторів досить велика. До таких деревах можна віднести: старі, сухі, Трухлого, розкололися, з пошкодженням кореневої системи і такі, гілки яких повисли на проводах, дахах і інших об'єктах.

Обрізка та видалення дерев в місті проводиться кількома методами. Це залежить від особливості самого об'єкта видалення, а так само від розташування поблизу нього будівель і інших можливих перешкод.

Як безпечно видалити аварійне рослина?

Залежно від того де знаходитися аварійний об'єкт і наскільки велика ступінь ризику його падіння, розрізняють кілька способів видалення:

  • Обрізка аварійних дерев - це самий маловитратний спосіб у вирішенні такої складної проблеми і якщо дозволяють умови, то такі роботи рекомендується проводити не тільки на заміських територіях, а й в межах міста. Тим більше, що дозвіл на такий процес отримати легше, ніж на повне знищення аварійного дерева. Сухі гілки, що нависають над дахом будівлі, комунікаціями, наземними трубопроводами, автомобільними стоянками або парковками можна легко прибрати за допомогою кронування, достатньо лише вчасно звернутися в спеціальні організації з видалення непотрібних або небезпечних зелених насаджень. Аварійна обрізка може проводитися і тоді, коли вже гілки і крона надламалися або дерева стоять дуже близько до споруджуваного об'єкта. Досить часто на вулицях міста зустрічаються невисокі «голі» стовбури без гілок - це і є результат таких робіт. Незважаючи на зовсім неестетичний вигляд дерев - це найбільш швидкий і безпечний вихід з даної ситуації.
  • Валка цілком у бік природного нахилу і з відтяжкою. Коли в комунальні служби міста надходить скарга на аварійні дерева, вони можуть застосувати даний спосіб видалення небезпечного об'єкта. Це найбільш швидкий і дешевий метод з усіх можливих, але є одне маленьке «але». Справа в тому, що такий вид спилювання можна використовувати лише за наявності достатнього вільного простору під об'єктом видалення, що погодьтеся, у великому мегаполісі вельми проблематично виконати. Тому місце розташування аварійного дерева також варто враховувати. Досить часто небезпечне дерево перебувати в такому стані, що у фахівців немає безпечної можливості звалити його даними способом, тоді застосовуються інші методи видалення.
  • Спілювання по частинах з контрольованим спуском фрагментів - це самий часто використовуваний в міських умовах спосіб видалення. Якщо ви не знаєте, хто повинен пиляти аварійні дерева, ви можете звернутися в найближчий ЖЕК або викликати фахівців. Адже така валка дерев - вельми небезпечний захід, що вимагає тільки професійного підходу. Роботи виконують альпіністи або арбористи з чималим досвідом і хорошими навичками процесу. Після проведення валки і спила, потрібно буде в обов'язковому порядку правильно провести утилізацію деревних відходів і порубкового сміття.

Видалення дерев з автовишки або за допомогою альпіністів?

Коли виникає необхідність провести видалення дерев на ділянці, господар як правило задається питанням: «Яким чином правильно виконати цю роботу?» Найняти автоматичний гідропідйомник (автовишку) або викликати промислових альпіністів. Для прийняття обгрунтованого і грамотного рішення, потрібно зважити всі «за» і «проти» кожного способу і вибрати для своїх потреб оптимальний. Хоча найчастіше це рішення приймають за вас фахівці, яких ви наймаєте для цього. Вони приїжджають, оцінюють ситуацію з об'єктом видалення, вибирають спосіб яким це потрібно робити і складають кошторис витрат, щоб вам легше було прийняти рішення. Не можна визначити вартість і ризик, не побачивши об'єкт своїми очима, тому виїзд фахівця в даному випадку необхідний. Якщо ви телефонуєте на фірму, яка займається такого роду роботами і розповідаєте про свою проблему, а вам кажуть, що вони постійно проводять таке видалення дерев, ціна ось така і вона абсолютно точна, то варто задуматися про професіоналізм цього закладу. Щоб ви добре володіли питанням і знали як поводитися в складних ситуаціях, наведемо кілька прикладів, в яких надала роз'яснення деякі особливості та нюанси.

Обрізка та видалення аварійних дерев

Перше і найголовніше для будь-якого замовника - це ціна роботи. Замовлення спецтехніки значно підвищує вартість робіт, але іноді без цього не обійтися. Також ціна залежить від складності робіт і ступеня ризику для арбористів. Окрім замовлення самої автотехніки, вам потрібно буде заплатити за роботу фахівця висотника, який буде підніматися в колисці для видалення об'єкта. З люльки набагато зручніше пиляти дерево частинами і акуратно укладати спиляні фрагменти на землю, альпіністам без автовишки доводиться витрачати більше часу на цю ж роботу, а у них оплата погодинна. Так що іноді використання техніки може скоротити ваші витрати, а не збільшити їх. Умови роботи у автовишки більш обмежені, ніж у фахівців-альпіністів. Часто буває, що господар замовляє автомобіль з гідропідйомником, а машині просто не вистачає місця, щоб під'їхати до спилюють об'єкту або по приїзді виявляється, що роботи проводити неможливо з техніки безпеки. Поруч можуть проходити електричні дроти або інші комунікації, заїзд на територію габаритної техніки може поламати інші рослини або велика ймовірність зачепити господарські будівлі або житлові споруди. Тому об'єкт завжди повинен заздалегідь оглянути наш фахівець. Альпіністам набагато простіше виконати такого роду роботи на об'єкті з «підвищеними вимогами», ніж спецтехніці. Наприклад, видалення дерев на кладовищі найчастіше проводять саме альпіністи, особливо якщо дерева стоять на віддалі один від одного, а поруч багато огорож і надгробків.

Вирубка дерев у місті

Як правило, це дерева, що несуть небезпеку для жителів міста або насадження, що заважають спорудження нової будівлі. Відсутність навичок, спецтехніки, досвіду роботи та необхідних документів - унеможливлюють здійснення такої складної операції своїми силами. Залучення знаючих професіоналів, готових надати послуги з вирубки дерев - це правильний крок на шляху загального спокою і безпеки.

Орієнтовна вартість видалення аварійних дерев в Франківську

Найменування робіт
Од. вимірювання
Вартість
Примітка
Спіл, валка, обрізка дерев
від 3000 грн.

Останнє редагування 2015-02-21 | 4231