Зовнішнє утеплення балкона або лоджії в Франківську

Утеплення балкона або лоджії в Франківську

Зовнішнє утеплення балкона або лоджії в Франківську

Щоб ваш балкон або лоджія служили додатковою кімнатою будинку, самого скління буде недостатньо, так як воно дає збільшення температури тільки на 5-10 градусів. Вам потрібно виконати ще утеплення. Утеплення балкона виконують різними способами, воно дозволить збільшити температуру на балконі, наблизивши її до кімнатної за рахунок уникнути втрати тепла через стіни, підлогу, стелю. Головне завдання при утепленні балкона - зробити балкон теплим, при цьому мінімально захопивши корисної площі приміщення. Для цього ми пропонуємо сучасні матеріали і зовнішній метод утеплення, які максимально підходять для нашої мети - утеплити балкон чи лоджію.

Технологія утеплення балкона або лоджії.

Зазвичай в якості утеплювача стіни використовується пінопласт або пінополістирол (це різні назви одного й того ж матеріалу). Він відрізняється по щільності (міцності) і екструзійним і неекструзіонним способом виробництва. Екструзійний пінополістирол - стиродур (дуже щільний спінений матеріал) значно перевершує неекструзіонний (білий пористий, розпадається на кульки) по всім експлуатаційним характеристикам. Але його головний і єдиний мінус - висока ціна.

Ці матеріали ефективно утеплюють балкон чи лоджію, маючи відносно невелику товщину. Також плюсом цих матеріалів для утеплення є їх легкість, що дозволяє мінімізувати тиск на несучі конструкції.

Утеплення балкона Франківськ

Пінопласт кріпиться за допомогою клею і спеціальних монтажних дюбелів («грибів» або «парасольок») до стіни. Прикріплений до стіни пінопласт армується і штукатуриться. Після того, як штукатурка просохне, її фарбують. Ми часто бачимо, що верхня кромка плити утеплювача нічим не захищена. На верхній край утеплювача обов'язково повинен бути встановлений відлив, а шви загерметизовані. Це значно продовжить термін служби системи утеплення квартири. При правильно виконаному утепленні, пінопласт практично не відчуває жодних впливів, оскільки захищається шаром штукатурки і фарби.

Чи можливо проводити роботи по зовнішньому утепленні балкона або лоджії взимку?

Якщо погода вже встановилася холодна, а утеплювати потрібно, то ми пропонуємо змонтувати утеплювач і встановити відливи промазав все примикання герметиком. У такому «законсервованому» стані система залишається до настання теплої погоди навесні, потім виполняються штукатурні та фарбувальні роботи. Звичайно, такий варіант не ідеальний, оскільки незахищений пінопласт страждає від вологи, вітру і сонячного випромінювання.
Так що Вам вирішувати проводити роботи з утеплення лоджії або балкона взимку або всетаки дочекатися весни!

Утеплення балкона - кращий спосіб зробити його теплим.

Одним з головних ключових факторів, що визначає довговічність системи утеплення, є якість її монтажу. Також, на термін служби впливають марки використовуваних матеріалів, але навіть самий щільний пінопласт легко зруйнується під впливом води і сонячного світла і найміцніший армуючий шар осиплеться, якщо під нього буде потрапляти вода. Ви вже, звичайно, зрозуміли, що утеплення балкона і лоджії - питання серйозне, і довірити утеплення слід тільки професіоналам. Наша компанія вже багато років здійснює утеплення лоджій і балконів, враховуючи наші кліматичні умови і Ваші побажання.

Орієнтовна вартість утеплення балкона і лоджії в Франківську.

Найменування робіт
Од. вимірювання
Вартість
Примітка
Утеплення балконів
м²
від 400 грн.
без матеріалу
Утеплення балконів
м²
від  650 грн.
з матеріалами

Останнє редагування 2015-02-20 | 2065